+ 420 603 265 405 info@ivacom.cz
cs

Video prezentace firmy

Profil společnosti

IVACOM spol. s r.o. se specializuje na poskytování úklidových služeb a prodej kvalitní úklidové techniky. Spolehlivé služby našim klientům poskytujeme už od roku 1992. Jsme schopni garantovat precizně provedenou práci v předem smluvených termínech.

V portfoliu služeb naší společnosti má své pevné místo komplexní nabídka úklidu vnitřních ploch. Současně se specializujeme na prodej a servis úklidové nebo čistící techniky. Našich profesionálních služeb mohou využívat jak domácnosti, tak i firmy, školy, zdravotnická zařízení, veřejné instituce apod...

Nabídka a rozsah úklidových služeb jsou pro zákazníky vypracovány s ohledem na jejich individuální potřeby a požadavky. Zajišťujeme jednorázový i pravidelný denní úklid. Behěm úklidu nedochází v objektech k omezení nebo přerušení obvyklého provozu. Pro případ nenadálých situací je naše společnost schopna v krátkém časovém horizontu zabezpečit mimořádnou směnu úklidových pracovníků.

Vyskou kvalitu úklidových služeb garantuje pečlivý výběr a zaškolení zaměstnanců naší společnosti. Ukázalo se, že úklidové a servisní služby zabezpečované speciálně připravenými pracovníky, vybavenými kvalitní technikou jsou ideálním řešením. Dodržujeme zásadu, že vzdělání, výše odměňování a sociální zajištění našich zaměstnanců má přímý vliv na spolehlivost a výkon práce. Nemalou výhodou pro zákazníka jsou bohaté zkušenosti, které naši zaměstnanci získali při absolvování školení a seminářů pořádaných hygienickými stanicemi nebo společnostmi zabývající se výrobou a distribucí dezinfekčních prostředků. Díky tomu jsme připravení našim klientům zajistit komfort čistoty, hygieny a celkové péče o pracovní či domácí prostředí. 

Kvalita námi poskytovaných služeb je zcela srovnatelná s předními tuzemskými firmami, které v tomto oboru také působí.

Obchodní činnost

Všem zájemcům dodáme na základě objednávky úklidovou techniku od renomovaných dodavatelů. 

  • prodej úklidových vozíků, včetně příslušenství
  • prodej čistících a dezinfekčních prostředků
  • prodej úklidové techniky 

Naše společnost drží krok s nejnovějšími trendy v úklidové technice a zákazníkům nabízíme výhradně ekologické a zdravotně nezávadné čistící prostředky.

Zajímá Vás pro koho pracujeme? Napište si o referenční list.

Upozornění